Педагогічна рада за темою " Аналіз стану освітньо-виховної процесу з дітьми за 2017/2018 навчальний рік"

В закладі дошкільної освіти №272 відбулася підсумкова педагогічна рада «Аналіз стану освітньо-виховної процесу з дітьми за 2017/2018 навчальний рік». На педагогічній раді обговорювалися підсумки 2017/2018 навчального року, завідуюча ЗДО провела аналіз результатів освітньо-виховного процесу педагогічного колективу за навчальний рік. Подякувала за активність педагогів закладу, привітала колег з закінченням навчального року, побажала всім творчих успіхів і удачі в подальшій роботі. У конструктивній обстановці пройшло обговорення і пріоритетні напрями роботи та завдання педагогічного колективу на 2018/2019 навчальний рік.