Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №272 Харківської міської ради"

Керівник закладу дошкільної освіти:

Завідувач: Нетецька Наталія Григорівна

Освіта: Вища
Педагогічний стаж: 15 років

На посаді завідувача працює з 2023 року
Контактний телефон: (0572)7255591

Завідувач здійснює загальне керівництво закладом дошкільної освіти

У своїй діяльності керується такими нормативними документами:

• Конституція України: Переглянути
  • Закон України "Про освіту": Переглянути
  • Закон України «Про дошкільну освіту»: Переглянути
  • Конвенція "Про права дитини": Переглянути
  • Положення "Про дошкільний навчальний заклад" (зі змінами), матеріалами, що регламентують науково - методичну діяльність ЗДО

Керівник закладу дошкільної освіти:

• організовує діяльність закладу дошкільної освіти;
  • вирішує питання фінансово-господарської діяльності закладу дошкільної освіти;
  • призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки;
  • забезпечує організацію освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм;
  • забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • забезпечує умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю закладу дошкільної освіти;
  • сприяє та створює умови для діяльності органів самоврядування закладу дошкільної освіти;
  • сприяє здоровому способу життя вихованців та працівників закладу дошкільної освіти;
  • забезпечує створення у закладі дошкільної освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування);
  • видає у межах компетенції накази і контролює їх виконання;
  • здійснює інші повноваження, передбачені законом та установчими документами закладу дошкільної освіти.
  • Батьки можуть звертатися до завідувача за консультаціями і вносити власні пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми.

/Files/images/_0000.gif

Вихователь-методист: Маренич Антоніна Пилипівна

Педагогічний стаж: 47 років
Спеціаліст вищої категорії
Нагороджена нагрудним знаком: "Відмінник освіти України"
Контактний телефон: (0572)7255591

Методист– політ думок у безхмар’я до висот.
Це – професія душі, це – скарбниця знань усіх.
Методист– учитель, друг і порадник, а навкруг.
Біля нього скільки світла, що творчість квітами розквітла.
Методист– це в серці стук, працьовитість вмілих рук.
Це методики криниця і майстерності крамниця.

Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітній процес у закладі дошкільної освіти. Вихователь-методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Разом із завідувачем він керує колективом закладу дошкільної освіти, беручи участь у добиранні кадрів, у розробленні та впровадженні програм розвитку і педагогічних планів. Комплектує групи навчальними посібниками, іграми, іграшками, організовує співпрацю з іншими дошкільними закладами, школами, дитячими центрами, музеями та ін.

Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує стенди, папки, що присвячені сімейному вихованню та ін. Робоче місце методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес у закладі дошкільної освіти...

Вихователь – методист контролює:

• стан освітньої роботи в різних вікових групах;
  • виконання освітніх програм, запровадження нових освітніх технологій;
  • календарні плани та іншу документацію педагогів;
  • наявність і зберігання дитячих робіт;
  • роботу педагогів щодо підвищення кваліфікації.

Завідувач господарства: Перевалова Олена Степанівна

/Files/images/-0000.jpg

Працює на посаді з 2022 року.